May 14, 2022, 1:06 am
  1. La Liga hírek - Hírstart
  2. A 20. forduló mai mérkőzései - NB2.hu
  3. La Liga: nehezebb meccsre számított a Real ellen Xavi - NSO

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában a Barcelona 4–0-ra legyőzte az Osasunát. Ferran Torres (balra) két gólt szerzett (Fotó: AFP) SPANYOL LA LIGA 28. FORDULÓ Barcelona–Osasuna 4–0 Barcelona, Camp Nou. V: Ricardo de Burgos Barcelona: Ter Stegen – Dani Alves, Piqué (Lenglet, 62. ), E. García, Alba (Mingueza, 80. ) – Pedri (Puig, 73. ), Busquets, Gavi – O. Dembélé, Aubameyang (Depay, 73. ), Ferran Torres (Braithwaite, 80. ). Vezetőedző: Xavi Osasuna: S. Herrera – N. Vidal, D. García (Aridane, a szünetben), Juan Cruz, José Ángel – Moncayola, Torró (U. García. a szünetben), Javi Martínez (Brasanac, 73. ) – Benito (Budimir, 68. ), Kike, R. García (R. Torres, a szünetben). Vezetőedző: Jagoba Arrasate Gólszerző: Ferran Torres (14., 21. – az elsőt 11-esből), Aubameyang (27. ), Puig (75. ) ÖSSZEFOGLALÓ A Barcelona nagyon megnyomta az első félidőt, gyorsan az Osasuna tudtára adta, hogy ezúttal nem ad sok esélyt. Ferran Torres és Ousmane Dembélé szenzációsan játszott, előbbi két gólt szerzett, utóbbi két gólpasszt adott, az egyiket a harmadik találatot jegyző Pierre-Emerick Aubameyangnak.

La Liga hírek - Hírstart

A mai meccsen nemcsak a Dunaújváros, mi is követtünk el azért elég sok hibát, ezekből tanulnunk kell, s mivel ezeket a hibákat magasabb szinten már egyre jobban kihasználják, arra kell törekednünk, hogy tökéleteshez közeli játékot tudjunk nyújtani. ÚJPEST–UNI GYŐRI ETO 5–0 (0–0, 3–0, 2–0) Megyeri út, 525 néző. V: Babic, Németh M., Kövesi, Váczi ÚJPEST: RAJNA – Pokornyi, Stadel / Jago (1), Ph. Kiss (1) / Kiss D., Varga A. – KISS P. 2, NÉMETH A. (2), Suter (1) / COATTA 2, JUST 1 (1), Kovács Alex / Csergő, Kovács S., Nemes / Robichaud. Edző: Virág Csaba GYŐR: Sági Máté (Tóth K. ) – Lendák, Tornyai / Kmec, Vas Márk / Bukor, Léránt / Bugár, Nagy M. – Bödök, Czakó, Szlama / Madácsi, Páterka, Szalma / Dézsi Bence, Schmál, Turbucz / Béres, Majoross B., Odnoga M. Edző: Ladányi Balázs Kapura lövések: 35–21 Gól – emberelőnyből: 2/1, ill. 4/0 MESTERMÉRLEG Virág Csaba: – Megérdemeltük a harmadik helyet az alapszakaszban, sok pontot gyűjtöttünk a tavalyi idényhez képest, nagyot léptünk előre. Ezúttal is több mindent láttam, amire szeretnék alapozni a rájátszásban, jó rávezetés volt a playoffra.

különbség párosítás és eredmény dátum sorozat 10 Real Madrid –Barcelona 11–1 1943. jún. 19. Copa del Rey 6 8–2 1935. febr. 3. La Liga 5 Barcelona –Real Madrid 7–2 1950. szept. 24. 6–1 1957. máj. 19. 1949. 18. 5–0 1935. ápr. 21. 1945. márc. 25. 1953. okt. 5. Real Madrid– Barcelona 0–5 1974. 17. 1994. jan. 8. 1995. 7. 2010. nov. 29. Szenzációs szériában a királyi gárda Bár a 2000-es évek végén és a 2010-es években a Barcelona több remek eredményt és szériát is összehozott, az elmúlt időszak a Real Madridról szólt, sorozatban ötször nyert a királyi gárda, legutóbb ráadásban a Szuperkupa elődöntőjében, ami után az Athletic Bilbaót megverve a trófeát is megszerezték a blancók. Ez holtversenyben a második legjobb széria a Barcelona 2008–2010-es ötösével, ennél csak egy hosszabb sorozat volt, 1962 és 1965 között hétszer nyert a Real egymás után. A fővárosiak az előtte lévő gól nélküli döntetlennel együtt már hat meccs óta veretlenek a párharcban, itt nyolc a rekord, 2001 és 2003 között a Real Madrid mutatta ezt fel, hetes szériából mindkét csapat kettőt hozott össze.

FORDULÓ 19. 30: Levante–Sevilla ( Tv: Spíler2) 22. 45: Internazionale–Sampdoria ( Tv: Digi Sport2) SPANYOL LA LIGA 30. 00: Celta Vigo–Deportivo Alavés ( Tv: Spíler2) 19. 30: Valencia–Osasuna ( Tv: Spíler2) 22. 00: Real Sociedad–Real Madrid ( Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n! NORVÉG ELITESERIEN 2. 30: Brann Bergen–Viking ( Tv: Eurosport1) SZLOVÁK FORTUNA LIGA FELSŐHÁZ 2. 00: Spartak Trnava (Nagyszombat)–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n! TÖRÖK SÜPER LIG 28. FORDULÓ 17. 30: Kasimpasa–Fenerbahce ( Tv: Sport2) 20. 00: Galatasaray–Gaziantep FK ( Tv: Sport2) TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK LÓSPORT 15. 00: Kincsem+Tuti 1118 ( Tv: Sport2) TENISZ ADRIA TOUR 14. 30: 4. 15: 4. nap ( Tv: Eurosport1) A mátrix filozófiája Jack wolfskin táska one Akai gxc 740d Eladó ural 4320

A 20. forduló mai mérkőzései - NB2.hu

mai la liga meccsek la

Edző: Azari Zsolt DVTK: PRATÁK (Hegedűs) – Hadobás (1), Vojtkó / Farkas O. (1), Illés 1 / Molnár, Fazekas (1) / Szilágyi (1) – Hajnik 1 (1), Lövei 1 (1), SZABAD 1 (2) / FARKAS M. 3, MATTYASOVSZKY (2), Pecsét 1 (1) / BARKÓ 1 (1), György 1 (1), Trozsák (2) / Gere, Ujj. Edző: Tokaji Viktor Kapura lövések: 40-49 Gól – emberelőnyből: 3/1, ill. 4/1 MESTERMÉRLEG Azari Zsolt: – Mindent elmond a mérkőzésről, hogy az Erste Ligában újonc, mindössze tizenhét éves kapusunk, Jason Ferreira volt ma a csapat legjobbja, s ez egyben elég komoly kritika a többiekre nézve. Az egyetlen jó hír, hogy vége a szezonnak, nagyon sok reformra lesz szükségünk, s fel kell kötni a gatyánkat, ha szeretnénk ebben a bajnokságban továbbra is részt venni, mert az utolsó mérkőzéseink arcpirítóra sikeredtek, függetlenül attól, hogy milyen nehézségekkel, mennyi betegséggel és sérüléssel küzdöttünk ezeken a meccseken. Tokaji Viktor: – Nagyon komoly munkát végez az utánpótlásunk az elmúlt években, így a felnőtt és az U21-es csapat közel kerül egymáshoz, ennek köszönhető az, hogy nagyon sok fiatallal tudunk számolni, s ők egy-egy ilyen mérkőzésen bizony meg is tudják mutatni magukat.

13. perc: büntetőhöz jut a Barcelona! Nacho Vidal vitte földre Gavit, a játékvezető azonnal a tizenegyespontra mutat. Vidal sárgát kap. A Barca 66 százalékban birtokolja a labdát. 10. perc: Dembélé szerzi meg a labdát az Osasuna térfelén, a 16-os sarkához közel lő, de bal kapufa mellé. 7. perc: Dembélé felé érkezik ívelés, de a védők időben közbelépnek. 4. perc: Ferran Torres tör be a tizenhatoson belülre, az alapvonalnál ütközik egy védővel, de nincs büntető. 3. perc: Dani Alves beívelését Nacho Vidal kifejeli. perc: az első percek kellemes passzolgatással teltek el, nem forogtak veszélyben a kapuk. Elkezdődött a mérkőzés! ELŐZMÉNYEK Erőltetett menet vár a Barcelonára. A katalánok csütörtökön a Galatasaray vendégei lesznek az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján (az első meccs 0–0 lett), majd vasárnap következik a Real Madrid elleni el Clásico, április 3-án pedig a Sevilla elleni rangadó. "Még a Galatasaray elleni visszavágóra sem gondolok, nemhogy a Real Madrid elleni mérkőzésre – idézte a Marca Xavit, 42 éves vezetőedzőt.

La Liga: nehezebb meccsre számított a Real ellen Xavi - NSO

A statisztikák olyan módon kerülnek megjelenítésre, amelyek könnyen felhasználhatók labdarúgó-mérkőzések tendenciáinak és várható eredményeinek meghatározásához, amit a SoccerStats247 rendszere is használ a La Liga-mérkőzésekhez közzétett tippjeihez. Napi tippek találhatók a Tippek résznél, ahol algoritmusunk a különböző piacok várható kimeneteleire mutat rá. Minél több a lejátszott mérkőzések száma, annál nagyobbá válik a statisztikai adatbázis. Szezonok Ajánlott Foci Fogadási Tippek Foci bónuszok & promóciós kód English Español Deutsch Français Nederlands Italiano Svenska Norsk Dansk Suomeksi Português Polski Româna Magyar Cestina Ελληνικά

Ez az egyik. A másik: a tehetség biztosan nagyon klassz és jó dolog, de csak ideig-óráig viszi előre a csapatot. Érettebbnek kell lennünk! Anatolij Bogdanov: – Igyekeztünk egyszerűen, egyúttal okosan hokizni és nem elszórni a pakkot. Ez javarészt sikerült. A kapusunk kivételes mérkőzést tudhat maga mögött, talán kicsit mázlink is volt, de úgy gondolom, megharcoltunk a szerencséért. AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE M GY HGY HV V L–K Gk P 1. Sport Club Csíkszereda 40 27 3 5 5 195–110 +85 92 2. FTC-Telekom 40 24 4 4 8 146–86 +60 84 3. UTE 40 20 10 4 6 129–78 +51 84 4. Gyergyói Hoki Klub 40 23 6 1 10 166–122 +44 82 5. MAC HKB Újbuda 40 19 3 5 13 146–122 +24 68 6. Brasov Wolves 40 21 – 4 15 151–128 +23 67 7. DEAC 40 15 4 3 18 136–136 0 56 8. DVTK Jegesmedvék 40 13 2 4 21 132–136 –4 47 9. UNI Győr ETO HC 40 9 1 3 27 94–146 –52 32 10. Titánok 40 10 1 – 29 92–192 –100 32 11. Dunaújvárosi Acélbikák 40 3 2 3 32 76–207 –131 16 (MTI)