gaugecare.com

Exatlon Hu Tv2 - Exatlon, Pepe, Spíler: Videók A Tv2 Műsoraiból - Hírnavigátor

May 13, 2022, 10:56 pm

Zokogva esett össze az Exatlon szépsége 2022. április 7., csütörtök, 20:52 Besenyei Bogi arcának csapódott egy pályaelem. Az Exatlon All Star április 7-i adásában épp Besenyei Bogi futott a második évad győztese, Busa Gabi ellen, amikor a pálya egyik eleme az arcához csapódott. Nagy fájdalmat élt át, de futott tovább, nem akarta feladni. Sírva csinálta végig a pályát, és nagy meglepetésre, kis szerencsével így is megnyerte a futamot. Amint vége lett, azonmód összerogyott és zokogni kezdett a homokon - bár nagyon veszélyes volt a helyzet, úgy tűnik, a szeme és az arccsontja nem sérült. Fotóért, videóért lapozzon! Fotóért, videóért lapozzon! A baleset pillanata: Itt van videón a sajnálatos eset: Vissza a kezdőlapra

Exatlon, Pepe, Spíler: videók a TV2 műsoraiból - Hírnavigátor

Exatlon, Pepe, Spíler: videók a TV2 műsoraiból EXATLON HUNGARY ALL STAR Jósa Dannyt megviselte Somhegyi Krisztián távozása: Nem erre volt hivatott Herczeg-Kis Bálint úgy érzi, tudja ki lesz a győztes idén MOKKA Kapócs Zsóka sikeres új szakmájában: A színésznő megmutatta munkáit Kezdődik a horgászszezon: Háromnapos horgászshow veszi kezdetét Apró vitaminbomba: A húsvét elengedhetetlen eleme a házi tojás Exatlon, Pepe, Spíler: videók a TV2 műsoraiból appeared first on Márkamonitor.

A biztos döntőbe jutásért versenyeztek a TV2 sport-reality műsorának, az Exatlon Hungary All Starsnak versenyzői. Kiélezett párbajban jutott tovább Bálint. Fotó: TV2 Bálint kedden elsőként kvalifikálta magát a TOP3-ba. Így a szerdai napot pihenéssel tölthette, csütörtökön pedig újult erővel léphetett pályára. Négy életről indultak a versenyzők. A harmadik évad kecskeméti nyertese, Herczeg-Kis Bálint csapattársa, Nagy Dani ellen nyitotta a játékot. Bálint néhány másodperccel gyorsabban teljesítette a pályát. Az ügyességi feladatnál a lengő háromszögről kellett ledobni a totemeket. Itt is gyorsabb volt Bálint, aki megtartotta életeit. Második futama Jósa Danny ellen volt. A Bajnokok versenyzője a pályán beakadt az egyik legyezőbe, így jelentős előnnyel vághatott neki az ügyességinek Bálint. Bár ott az első totemet Danny lökte le, végül Bálint végzett hamarabb. Harmadik futamában ismét a két Kihívó párbajozott. Bálint első totemét Dani döntötte le, majd hamarabb behúzta a játszmát a kecskeméti játékos.

BAON - Exatlon: Herczeg-Kis Bálint óriásit küzdött a döntőbe jutásért

Őszintén vallott a TV2 sztárja! Így érezte magát csapattársával szemben - Kiskegyed

2022. márc 27. 12:43 #TV2 #Exatlon Hungary #párbaj #versenyzők Szomorú, amit legutóbbi párbajáról mesélt az Exatlon Hungary sztárja. / fotó: TV2 Szomorú, hogy így alakult! Ahogyan azt már korábban mi is megírtuk, ismét távoznia kellett egy versenyzőnek az Exatlon Hungary All Star évadából. Kása András és Rozs Gergely vívott hősies csatát, amiben utóbbi győzedelmeskedett. "A három évvel ezelőtti történések megismételték önmagukat" – mondta szomorúan a Borsnak Rozs Geri. "Az utóbbi időben nagyon sokat latolgattuk Faterral az esélyeket, és sejtettük, hogy idővel sor kerül egy közös párbajra, de igyekeztünk félre tenni az egykori emlékeket. Szerencsére komolyabb sérülések nélkül eljutottunk idáig, leszámítva a játék elején történt sérülésemet. Mi minden egyes futamnál támogattuk és biztattuk egymást a versenyben, és mindaz, amit 3 év alatt Fatertól kaptam, a párbaj alatt is mindvégig ott duruzsoltak a fülemben, ahogy majd ezután is. Megtanultam tőle, hogy tiszta fejjel, higgadtan kell odaállni az ügyességi elé, bármennyire is jól megy a pálya, nem szabad elszállni.

Filmek

2022. ápr 5. 10:39 #TV2 #Exatlon Hungary #versenyző #sztár Nagyon szomorú, ahogyan a TV2 sztárja fogadta a híreket. / Fotó: TV2 Megszületett a döntés! Tegnap ismét párbajt tartottak az Exatlon Hungaryben, ahonnak Ujvári Izának is haza kellett mennie, Rozs Geri mellett. A bajnokok versenyzőjében miután tudatosult, hogy elvesztette a csatát, Gabi nyakába borult. Bár ő már nem folytathatja tovább a versenyt, reméli, hogy egykori csapata még nagyon sokáig fog előre menetelni, és közöttük lesz a széria győztese. Gáspár Bea súlyos vallomása a férjéről: "Én már nem tudok segíteni rajta">>> Ezt Bata Éva sem hagyhatta szó nélkül, nagyon fontos dolgot üzent>>> Iratkozzon fel hírlevelünkre! Értesüljön elsőként legfontosabb híreinkről! TERMÉKAJÁNLÓ #búcsú #vége #döntés Te szoktál reggelizni? A legtöbben ezt a dolgot rontják el a reggelivel Ezért görcsöl be a vádlid éjszakánként Horoszkóp: ilyen hatást gyakorol rád az egód a csillagjegyed alapján Zavar a pocak? Ezek a legjobb otthon végezhető gyakorlatok a hasi zsír eltüntetésére 10 éve nem mosott fogat, ez történt (fotó) Ez az a 10 dolog, ami miatt a fiúgyermekes anyák szerencsésnek érezhetik magukat Horoszkóp: van 4 csillagjegy, akiknek költözést ígér a tavasz.